Корисников грб
By Brain
Denilson je pokrenuo pricu. :)
Slozicu se sa jednim da je ta tribina bila u usponu,al mnogo je faktora koji su ucestvovali u tome.Tada je bilo u modi biti navijac pripadnik bilo koje tribine,sada su vremena totalno drugacija.Druga stvar kolko god vi nazivali ta vremena zlatnim,ta vremena su upravo dovela do onog sto se desilo kasnije,prvo je drzava udarila na nas iz sve snage,mada i dalje mislim da smo bili naivni kod nekih stvari mislili smo da mozemo da udarimo na drzavu i sistem a to ne ide bas tako.Jeste sa ove tacke gledista hrabro al to je pucanj u sebe.Upravo u tim vremenima zlatnim su dovedeni prilicno sumnjivi i mutni ljudi na tribinu,kojima sigurno nije bilo mesto na Jna a pogotovo ne na sipci i oko sipke.
Dosta smo naucili iz svega,i posle prica oko Zabranjenih koji su imali jednu dobru pricu koja se nekako srusila trulim kompromisom i povratkom na jug,mada jednostavno i razumem ih mnogo ljudi im je palo bilo,mnogo velika hajka je bila na njih sa svih strana tako da je povratak sa jedne strane ocekivan.Bilo je mnogo lepih momenta u tom periodu da se ne lazemo,al valjda smo i mi bili mladji nije nas zanimalo nista samo da oderemo glas na jugu, nije bilo drustvenih mreza da se sve sazna odmah sutradan,a grobari su stare tracare sve vole da iznesu u javnost za razliku od cigana.
Danas smo u takvoj situaciji da se neko posvadja s nekim na tribini odmah ide saopstenje na instagramu ili bilo kojoj mrezi.Ili jos gore sukobis se sa misljenjem bataljujes pricu.Nekad je bilo mnogo drugacije frka sa grupom nekom medjusobno resi se ,sledecu utakmicu grupa cak i da dobije batine dodje jos brojnija da dokaze da nema zezanja s njom.Sad kad ima opcija "odustajem" i vrlo lako se pritisne bas ta opcija uz neke izgovore,a lako ih je naci.
Kao nekad nece biti nikad tu treba staviti tacku,i graditi sto zdraviju pricu bas sada.
Uciti na greskama,i graditi kamen po kamen ne dati da ti neko urusi ni jednu ciglu.
ZA PARTIZAN SVE OD PARTIZANA NISTA :!:
By ofsajd
Ствар је јасна као дан, били смо прејаки за ову државу и зато смо елиминисани. Потурили су своје људе на југ, и зато је данас такав какав је.
By wywy
ofsajd пише: Чет Нов 07, 2019 11:17 pm Ствар је јасна као дан, били смо прејаки за ову државу и зато смо елиминисани. Потурили су своје људе на југ, и зато је данас такав какав је.
bez ovih gluposti na koje se loze klinci !
mi, samo mi i niko drugi sem nas samih smo krivi zbog toga sto je jug gde jeste

ne moze nikako zlatan period juga da bude period gde je cvetala agentura i sta jos sve ne !!! !!!
jel to toliko tesko shvatiti
nije vodjenje tribine ne znam kakva nauka sta vise veoma je prosto

kako sejes tako zanjes, evo sta smo mi posejali...

ajde malo objektivnosti, nismo deca
By ofsajd
не оспоравам ту чињеницу, али кључни тренутак распада био је случај брис татон... а када мачке нема мишеви коло воде...
„Французи ослобађају терористе, а да ли ви имате имало срамоте, што сте нашој браћи уништили животе?”

Али добро, било како било морамо да гурамо јако до краја да стварамо будућност југа!
By denilson
Slucaj Bris Taton nas je razorio. Do tad je stvorena prejaka i preuticajna tribina, i onda kad je veci deo vrha te tribine pao, mnogo tipova sa one strane zakona su se zainteresovali da je preuzmu i preuzmu uticaj koji su im ostavili prethodnici.

Tada su najpre Zabranjeni udarili dodatan udarac Jugu ocepljenjem, umesto da je brane oni su tribinu dodatno oslabili, a onda stariji grobari umesto da rese svojim iskustvom i uticajem veliki problem na jugu oni su dozvolili da na tribinu dodju janjicari da bi "sacuvali sipku" od zabranjenih, a ti koji su dosli da "cuvaju" jug, kad su videli sta taj jug donosi uradili su od juga ono je danas jug.
Tu dosta krivim "matorce", prepustili su mladjima da "ratuju" za prevlast na tribini, mada u ovom vremenu kad se sve resava oruzjem i drzavnim uticajem i razumem njihovu pasivnost.
By uvektu
Није баш све тако бајно било како ви то причате.У то време је било кул бити навијач и сви су ишли на стадионе,то је требало искористити на прави начин и радити са млађима али са њима није имао ко да ради јер се свело све на јачању само једне екипе а то је алкатраз.То је и највећа грешка тог времена.Због људи око К и К је дошло и до распада тог југа о ком ви причате.Тако да је боље да гледамо у будућност и да се не понове такве ствари.
By denilson
Ne znam da li znate koliko je ljudi u to vreme iz svih krajeva dolazio na utakmice. Beograd je tad bio mozda i najmanje aktivan.
Onaj voz u 23:30 Beograd Nis cetvrtkom posle Evro lige bio je krcat. Jednostavno ljudi su se cimali jer im je to prijalo. I ne slazem se u potpunosti da je tribina dozivela takav procvat jer je bilo in biti navijac i da se sve vrtelo oko jedne grupe. Prava istina je da je ta grupa, odnosno K i K su izanimirali te ljude. Navijanje je bilo stvarno brutalno, ako se seca neko Jagodine na JNA 2008. ili 09. godine, takozvana mala utakmica, na Jugu 4-5 hiljada ljudi jedno 7-8 bubnjeva na ogradi navijanje brutalno, to je ljude privlacilo.
Sad je poenta samo da sto pre Grobari stanu na noge i ne ponovo prethodne greske.
Корисников грб
By UberAllesPFC
Da kazem i ja neku, ljudi , necu o aktivnosti - tu sam .. da li je moguce da nemamo coveka koji zna da pise parole ?
Razumem i da bude odredjeni dogadjaj vece pre utakmice pa nema vremena.. ali imamo par standardnih grobarskih fontova koji treba da se koriste.. ukoliko vec nema vestih da pisu to , uradite sablone cele azbuke i to koristis za sve buduce parole.. jer stvarno me je licno blam kad vidim parole krivudava slova, jedno ide u levo jedno desno ( u prevodu simpatizerski , kao poruke sa zapadne strane )..

Takodje, na crnom platnu to mnogo lepse deluje.. Ne bi' da ispadne zamerka , ali sugestija.....
Корисников грб
By Gestapo
@убер алес

Па брате није ти баш замерка на месту. Истина је да се дешавало да нека парола буде лоше урађена али далеко од тога да нико не уме да пише итд. Радили смо много великих парола у различитим фонтовима и биле су без грешке.
Мсм да ако си редован знаш ко прави пароле па си могао да нам кажеш на утакмици а не овде :D
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35