Корисников грб
By baGra
U Astani dosta jakih klubova nije uspevalo da uzme sva tri boda, pretpostavljam zbog dugog putovanja i velike vremenske razlike. Idemo na pobedu da se izvadimo zbog onog nerešenog protiv AZ-a. Zadovoljan bih bio i pobedom od jednog gola razlike, al znajući nas da ove godine igramo lep napadački fudbal dajemo dosta ali i primimo po koji gol. Tako da očekujem pobedu sa tačnim rezultatom 1:3. :D
Корисников грб
By TheSouthFace
AntiMutav ако имаш такву срећу и на клаџи, дај да играмо у тандему. Лагана победа, остаје жал што нисмо добили ово убедљивије, значило би нам због гол разлике.
Корисников грб
By Kaladin
Anti mutav пише: Чет Окт 03, 2019 7:29 am Dobro jutro braćo. Koji rezultat očekujete dana su Astani?
Mogli bi ovi admini da se otvore za neku majicu ako neko pogodi rezultat?!
Ja tipujem 1:2 ft
Majicu za gospodina. :D
By Anti mutav
TheSouthFace пише: Чет Окт 03, 2019 6:46 pm AntiMutav ако имаш такву срећу и на клаџи, дај да играмо у тандему. Лагана победа, остаје жал што нисмо добили ово убедљивије, значило би нам због гол разлике.
Opalio sam 2-2&2+ kvota 8.50 :D
By Nemanjic
Sta Savo nacini od ove ekipe,ne pamtim kad je neki trener imao ovakav uticaj na ekipu kod nas.Doslo se od toga da se mecevi u nasoj ligi otaljavaju,do toga da se jedva ceka tekma sa Vozdovcem :)
By Čika Dule
iz ove sotonske lige bi trebalo sto pre istupiti, ili bojkotovati.ili zrtvovati se i ici u zatvori prekinuti je, sto ja prvi ne bih, po meni bar ne vredi, samo ces ispasti budala. Toliko od mene, vise me, osim eventualno slucajno na ulici kako pijuckam sokic sa cerkom, ili kad je vratim mami, golog u Knezu kako vicem vucicu pederu, necete videti. Zelim vam sve najbolje na svakom planu.

Vucicu ustaso !
Корисников грб
By ParOff
Čika Dule пише: Нед Окт 06, 2019 8:07 pm iz ove sotonske lige bi trebalo sto pre istupiti, ili bojkotovati.ili zrtvovati se i ici u zatvori prekinuti je, sto ja prvi ne bih, po meni bar ne vredi, samo ces ispasti budala. Toliko od mene, vise me, osim eventualno slucajno na ulici kako pijuckam sokic sa cerkom, ili kad je vratim mami, golog u Knezu kako vicem vucicu pederu, necete videti. Zelim vam sve najbolje na svakom planu.

Vucicu ustaso !
Чика Дуле, администрација форума јако поштује твој лик и дело и сваки вид активизма на који си спреман. Ипак надамо се да ћемо се чешће виђати на стадиону јер борбу треба једино водити тамо ;)
Дорћол воли Партизан!
Корисников грб
By baGra
Čika Dule mislim da je sve jasno u ovoj ligi ko mora biti šampion a šta ostali klubovi smeju ili ne smeju raditi. Jedinu otvorenu utakmicu igraju sa nama, eventualno sa TSC a ekipe kao što su Inđija i Napredak koje ne žele da se sklone bivaju pokradene. I sam sam se ponadao da možemo posle derbija uzeti titulu i dalje se nadam ali to je gotovo nemoguće. Psiho i cela zvezdasrbija su 10 dana pričali posle poraza kao da je na državu izvršen udar. Taj poraz sa derbija ih je toliko zaboleo da su se na kraju stvarno i osvetili. Lepo je govnar terzić rekao da ćemo vidite šta će uraditi i eto u ovom kolu pokraden je TSC sramnim penalom i tako skinuti sa vrha, pokraden je Napredak nepostojećim penalom i umesto 95 igrano je 97 minuta. Mi smo pokradeni sviran je Voždovcu nepostojeći penal i šta možeš oni su sve u ovoj državi u svakoj jebenoj pori društva su. Pogledati samo pristup igrača Voždovca protiv državne mezimice i protiv nas nebo i zemlja.

Ekipi i Savi puna podrška šta god uradite ove godine pravi navijači znaju da radite u nemogućim uslovima.

Isto ovo nas očekuje i u košarci, setite se samo prošlogodišnjeg finala pa ostoja nije smeo beknuti posle četvorokorka.
By Anti mutav
Koliko boli bespomoćnost, kida srce i dušu. Hteo sam da pojedem stolicu u nedelju... Gledas majmina koji ti dodje u u kuću da te krade i još ti se smeška 😡