Корисников грб
By Admin
Вести и коментари о дешавањима у ФК Партизан.

Ова тема је искључиво спортска и тиче се трансфера, игре и резултата фудбалског клуб, без расправа о навијачким темама.
By Anti mutav
Kaladin пише:Jel igramo sutra ili je odlozena utakmica?
Igramo ali bez publike. Vucemo zabranu iz prošle sezone
Корисников грб
By Keyser Soze
Ako prodjemo turke idemo na pobednika dvomeca Molde - Aris!
Корисников грб
By Kaladin
Mislim da su od svih ovih ekipa ovi Turci daleko najozbiljniji.
Molde nista specijalno, Aris takodje, mada bi licno voleo da igramo protiv njih.
Корисников грб
By baGra
Konačno smo prošli turke i tako sem prolaza pobedili i tradiciju koja nije bila na našoj strani. Momci su juče odigrali taman toliko koliko je bilo potrebno za prolaz dalje, imali smo malo sreće u 94. minutu ali i zaslužili smo ovaj prolazak u prvoj utakmici smo ih razmontirali da ne bi bilo nerealno da kažem da smo ih trebali počastiti petardom i tako otkloniti sve dileme oko prolaska dalje već u Beogradu.
Sleduje nas težak posao protiv Moldea ekipa koja nije ni nalik turcima koji su više divlja ekipa i fizički jaka e Norvežani su suprotno pismena i taktička ekipa koja je sinoć pokazala dosta slabosti i mislim da bi ih kući pojeli sa atmosferom ali šta je tu je.
Корисников грб
By Kaladin
Drago mi je da je malo zivnula i ova sportska tema.
I dalje mislim da su ovi turci daleko
najozbiljnija ekipa sa kojom se bilo koji nas klub sastao ili ce se sastati do sad. Sreca je nasa sto su van takmicarske forme i sto im je po meni trener slaba karika.
Molde nista posebno, da nije kazne ubedjen sam da bi ih ovde zgazili. Tamo ce da bude jebeno, izgleda da teren i klima u skandinaviji nikom ne odgovaraju sem domacinima.
Sto se tice kazne, jasno je ko dan da nas od Mostara imaju na zubu i da smo im trn u
oku, a pritom smo slabi i imamo upravu bez mozga i autoriteta.
Корисников грб
By baGra
Natho potpisuje za nas, stigao je u Beograd i trebalo bi da potpiše ugovor na 3 godine. Kladionica ciganska objavila informaciju tako da verujem da je na njihovu žalost ovo tačno a na našu radost. Fudbalski znalac box to box igrač igra na poziciji centralnog veznog u karijeri igrao za Rubin Paok CSK a i za Olimpijakos.
Корисников грб
By Kaladin
Kazna je ostala, ocekivano protiv Moldea pred praznim tribinama.
Da dodam jos samo da stvarno moras da budes ozbiljan maloumnik da prodajes igrace 2 dana pred utakmicu sezone...